nasi instruktorzy:


MOZOLEWSKA TERESA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. V-ce Mistrzyni Świata Formacji Tanecznej /Klub Miraż/. Instruktor tańca i choreograf. Fitness to jej pasja. Od blisko 20 lat zawodowy instruktor fitness, trener personalny. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Organizator wczasów fitness. Setki przeprowadzonych godzin zajęć na sali. Osoba o niewyczerpanej energii, którą przekazuje swoim kursantom stwarzając niepowtarzalny klimat na zajęciach. Instruktor z dużym doświadczeniem w działaniach fitness.

Prowadzone zajęcia:
FIT FORMA  wtorek, czwartek godz. 19.00
PILATES – PLECY BEZ BÓLU poniedziałek, środa godz. 18.05
SENIOR FIT 55+ wtorek, czwartek godz.10.00

GRABOWSKA JOLANTA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. Dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Założyciel i wieloletni trener grupy tanecznej “Paradox”, która zdobywała liczne laury w kraju i za granicą. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych w kategoriach modern, show dance- wielokrotne mistrzostwo Polski , III m. na Mistrzostwach Europy i IV m na Mistrzostwach Świata w kat. formacji Show Dance. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji krajowych i zagranicznych m.in. gdańskiej szkole baletowej, Chateauroux we Francji, Centrum Kształcenia Kadr Sportowych / formy dla Seniora- Zdrowy Kręgosłup/.GÓRSKA KAMILA

Absolwentka OSW kierunek Wychowanie Fizyczne. Trener gimnastyki sportowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Ze sportem jest związana od dziecka. Przez 16 lat trenowała gimnastykę sportową. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej, członkini kadry narodowej.

Prowadzone formy:
Gimnastyka z akrobatyką : wtorek, czwartek – godz.17.20


EWELINA BOŃKOWSKA -CIESZYŃSKA

Instruktor fitness z pasji i zamiłowania do aktywnego stylu życia. Posiada certyfikaty z zakresy Fitness Group Instructor, Step, Choreografia, TBC, TBC Full Equipment, Stretching. Ciągle poszerza swoją wiedzę i bierze udział w licznych szkoleniach i konwencjach sportowych. Na swoich zajęciach skupia się na różnorodności ćwiczeń, a przede wszystkim na prawidłowym ich wykonywaniu. Miłośniczka treningów interwałowych. Propagatorka zdrowego odżywiania, które uzdrawia nasze ciało i pracę całego organizmu. Systematyczny ruch i zdrowe odżywianie, to gwarancja sukcesu.

Prowadzone zajęcia:
TABATA FIT  poniedziałek , środa – godz.19.10


MATEUSZ WILCZEWSKI

Współzałożyciel Studia Tańca DANCE IT OUT OLSZTYN. Dyplomowany instruktor tańca disco dance, trener, tancerz oraz choreograf młodego pokolenia. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał pod okiem Macieja Remiszewskiego. Później dołączył do ST DUET (dzisiaj Akademia Tańca Reliese) gdzie jako tancerz osiągnął najwięcej. Szkolił się u takich fachowców jak: Leszek Cichocki, Maria Zajdler, Katarzyna Kubalska, Thomas Haas, Robert Śliżewski. Mateusz jest Vicemistrzem Świata i wielokrotnym Mistrzem Polski disco dance i disco freestyle w największej na świecie organizacji tanecznej International Dance Organization. Trener wielokrotnych mistrzów Europy w mini formacjach i formacjach disco dance w międzynarodowej federacji World Dance Union oraz aktualnych vicemistrzów Polski federacji World Artistic Dance Federation. Zajęcia, które prowadzi zawsze są pełne energii, pasji i zaangażowania. Tego samego wymaga od wszystkich swoich kursantów. Nie brakuje przy tym uśmiechu i dobrej zabawy. Ponadto zwraca szczególną uwagę na technikę i jakość wykonywania elementów. „Disco Dance nie należy do najprostszych stylów tańca, jest w nim pełno trudnych i dynamicznych ruchów, skoków, szpagatów, piruetów czy obrotów. A ja uwielbiam tworzyć trudne choreografie i obserwować jak młodzi tancerze rozwijają się dzięki temu w błyskawicznym tempie” – mówi Mateusz Zapraszam wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia disco dance. Ogromny uśmiech, litry wylanego potu oraz satysfakcja z wyników zagwarantowane.


ANASTASIJA DUNDICZ

Anastasija Dundicz od 2010 roku praktykuje jogę regularnie, bo ciężko znosi rozstania z nią. Joga stała się jej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki jodze wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim w naszym umyśle. Uważa, że
pokonywanie własnych barier na macie ma odzwierciedlenie w życiu codziennym i pomaga w ich pokonaniu. Od 2016 do 2018 roku ukończyła kurs nauczycielski Universal Yoga & Shiva Nata 500 hours (1st,2nd,3rd,4th,5th levels), a w 2019 następne 100 hours u Andreja Lappy akredytowanego przez USA National Educational Standarts of Yoga Alliance. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli i dalej jeździ po Świecie, aby uczyć się jogi.

Prowadzenie zajęć jogi opieram na modelu vinyasa jogi, czyli na wykonywaniu przygotowywanych przeze mnie sekwencji asan w połączeniu z oddechem. Celem praktyki,  jest poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, poprawa samopoczucia,  poczucia równowagi , relaksacja, budowanie spokoju ciała i ducha. Praktyka adresowana jest do każdego, bez względu na to, czy wcześniej ktoś  miał kontakt z jogą czy nie.


NIEWIŃSKA-KULIG ALEKSANDRA

Od wielu lat związana jest z tańcem, najpierw jako tancerka (zdobyła tytuł Mistrza Par Zawodowych w Classic Show Dance, v-ce Mistrza Par Zawodowych w stylu standardowym, 12 miejsce na Mistrzostwach Europy), a obecnie jako trener tańca (wychowała Mistrzów Polskich w stylu standardowym kategorii Junior i Młodzież).
Taniec pozwala jej realizować swoją pasję, a także poznawać wielu cudownych ludzi. Z zapałem i sercem oddaje się nauczaniu swoich kursantów zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.
Prowadzone formy:
kurs tańca West Coast Swing ,kurs tańca użytkowego – zapisy
kurs tańca towarzyskiego
lekcje dla nowożeńców – Pierwszy Taniec


STORONIAK JAROSŁAW

mgr. Jarosław Storoniak pedagog z wieloletnim doświadczeniem,  nauczyciel wychowania fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Doświadczony instruktor zajęć prozdrowotnych dla dorosłych i dzieci.

prowadzone zajęcia:

Zdrowy Kręgosłup – poniedziałek, środa – godz. 18.00

Aktywne Fikanie – środa – godz.17.00

Gimnastyka Korekcyjna


JULIA EL AZZI

Instruktor fitness oraz technik masażysta. Prowadzi zajęcia od kilku lat z zakresu pilatesu, tańca, treningów obwodowych, funkcjonalnych i  wzmacniających. Współwłaścicielka studia fitness skupiającego się na spersonalizowanych treningach. Swoją wiedzę z masażu oraz opracowania tkanek głębokich wykorzystuje w układaniu treningów aby były one bezpieczne efektywne wzmacniające ale jednocześnie poprawiające mobilność i elastyczność tkanek

Prowadzone zajęcia: Sensual Latino Fit – wtorek, czwartek godz. 20.05


MILCEWICZ RAFAŁ

założyciel i szef RDS. Tancerz i choreograf z wieloletnim stażem. Dyplomowany instruktor tańca. Uczestnik warsztatów w Izraelu w ramach V edycji programu You Can Dance. Doświadczenia medialnego nabrał również na planie polskiej wersji amerykańskiego programu rozrywkowego Battle Of The Bods. Wraz z trenowaną przez siebie grupą Furiaci pomyślnie przeszedł castingi II i III edycji Got To Dance. Od 2007 do 2012 roku tancerz zespołu Damn Dancers – jednej z czołowych wówczas formacji tanecznych w kraju. Odtwórca głównej roli w spektaklu „Dziadek do Orzechów” Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Jako wiodący tancerz i jeden z choreografów współpracował również przy spektaklu „Burleska”, który wystawiano na terenie Warmii i Mazur na przełomie lat 2014/2015. Regularnie bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Ma za sobą szkolenia w takich prestiżowych ośrodkach tanecznych jak Pineapple Dance Studio w Londynie czy Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Uczestniczył również w wielkim DARC Festivalu w Chateauroux we Francji oraz podnosił swoje kompetencje w szkołach tańca w Dubaju i na Majorce. Brał udział w zajęciach z takimi sławami jak Jun Quemado (tancerz Most Wanted Crew), Tony Czar (tancerz Britney Spears), Tricia Miranda (choreograf Beyonce), Jian Pierre-Louis (tancerz Pussycat Dolls) i Anthony Kaye (tancerz Sugababes). W latach 2007-2012 pracował jako instruktor w Szkole Tańca Pavlović, gdzie organizował wiele eventów tanecznych i zajmował się choreografią corocznych gali artystycznych Supadance Polish Open Championship. Od 2014 roku corocznie organizuje dla tancerzy z regionu i kraju Turniej Tańca Nowoczesnego Dwunastki. Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością ze względu na profesjonalne podejście i przyjazną atmosferę. Jego podopieczni z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy!


SMULSKI SEBASTIAN

zdjecie_tymczasowe

Szef SPARTA KRAV MAGA – SZKOŁY SAMOOBRONY. SPARTA działa na rynku olsztyńskim od 2010 r. Szefem wyszkolenia SPARTA jest Sebastian Smulski – instruktor takich sztuk walk jak: Aikido, Karate, Krav Maga, MDS, Samoobrona, Boks – z ponad dwudziestoletnim stażem.SPARTA w czasie swojej działalności wyszkoliła ponad 30 instruktorów Krav Maga oraz nauczyła samoobrony ponad 1000 adeptów. SPARTA już od wielu lat prowadzi w Klubie Akces swoje treningi samoobrony dla dzieci.

Prowadzone zajęcia : Krav Maga dla dzieci: poniedziałek, środa – godz. 16.30


KOWALSKA URSZULA

Fizjoterapeuta .

Kursy : Masaż i odnowa biologiczna ,Terapia behawioralna.

Prowadzone zajęcia: Fizjoterapia/Strtetching : wtorek godz.18.00


WIKTORIA TROCHIMIAK
zdjecie_tymczasowe

 Tancerka Formacji Caro Dance z Siedlec, która ma na swoim koncie sukcesy na krajowej i międzynarodowej scenie tanecznej.

Prowadzone formy:

DIO Baby Ballet / 5-8 lat/- poniedziałek- godz. 16.30

WIKTORIA WILKOSZ

Instruktorka tańca Rave Dance Studio Rafała Milcewicza. Zaangażowana tancerka . Specjalizuje się w takich stylach jak hip-hop oraz choreografia, z naciskiem na choreografie kpopowe. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w przedszkolu od tańca towarzyskiego. Już jako dziecko odkryła, że taniec jest ogromną częścią jej życia. Rozwijała swoją pasję na zajęciach w różnych szkołach tańca – Flowin’ Style Dance Studio, Studio Tańca Wrzuć Na Luz oraz obecnie Rave Dance Studio. Poszerza swoje umiejętności, szkoląc się w takich stylach jak: hip-hop, choreografia, dancehall i popping. Dzięki temu, że jest jeszcze bardzo młoda, rozumie aktualne trendy i zainteresowania młodzieży. Stąd wzięła się też fascynacja choreografiami kpopowymi. Planuje umożliwiać fanom tego gatunku muzycznego rozwijanie ich pasji, przy okazji robiąc to, co kocha.© 2018 Klub Akces. Wszelkie prawa zastrzeżone.