nasi instruktorzy:


MOZOLEWSKA TERESA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. V-ce Mistrzyni Świata Formacji Tanecznej /Klub Miraż/. Instruktor tańca i choreograf. Fitness to jej pasja. Od blisko 20 lat zawodowy instruktor fitness, trener personalny. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Organizator wczasów fitness. Setki przeprowadzonych godzin zajęć na sali. Osoba o niewyczerpanej energii, którą przekazuje swoim kursantom stwarzając niepowtarzalny klimat na zajęciach. Instruktor z dużym doświadczeniem w działaniach fitness.

Prowadzone zajęcia:
FIT FORMA  wtorek, czwartek godz. 19.00
PILATES – PLECY BEZ BÓLU poniedziałek, środa godz. 17.50
SENIOR FIT 55+ wtorek/czwartek godz.10.00

GRABOWSKA JOLANTA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. Dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Założyciel i wieloletni trener grupy tanecznej “Paradox”, która zdobywała liczne laury w kraju i za granicą. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych w kategoriach modern, show dance- wielokrotne mistrzostwo Polski , III m. na Mistrzostwach Europy i IV m na Mistrzostwach Świata w kat. formacji Show Dance.


MASTALEREK PIOTR

Instruktor Zumbafitness, Zumba Kids, Zumba Gold, AquaZyumba oraz Zumba Toning. Wieloletni instruktor i trener tańca sportowego, hip-hopu. Trener V-ce Mistrzów Polski formacji Hip-hop do lat 15. Dwukrotny Mistrz Polski w electric boogie. Organizator ogólnopolskich turniejów tańca sportowego. Pasjonat muzyki latynoamerykańskiej. Wieloletni DJ . Od 2012 roku zajmuje się tylko Zumbą. Zumba to jego pasja i hobby jednocześnie. Uczestnik ogólnopolskich maratonów. Masterclass oraz ZINjamów.

Prowadzone formy:
Zumba Fitness –  środa – godz. 20.05
Zumba Gold – środa – godz. 16.55
Zumba Toning –  środa – godz. 19.00


ZARZYCKA KAMILA

Absolwentka OSW kierunek Wychowanie Fizyczne. Trener gimnastyki sportowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Ze sportem jest związana od dziecka. Przez 16 lat trenowała gimnastykę sportową. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej, członkini kadry narodowej.

Prowadzone formy:
Gimnastyka z akrobatyką : wtorek, czwartek – godz.17.30


EWELINA BOŃKOWSKA -CIESZYŃSKA

Instruktor fitness z pasji i zamiłowania do aktywnego stylu życia. Posiada certyfikaty z zakresy Fitness Group Instructor, Step, Choreografia, TBC, TBC Full Equipment, Stretching. Ciągle poszerza swoją wiedzę i bierze udział w licznych szkoleniach i konwencjach sportowych. Na swoich zajęciach skupia się na różnorodności ćwiczeń, a przede wszystkim na prawidłowym ich wykonywaniu. Miłośniczka treningów interwałowych. Propagatorka zdrowego odżywiania, które uzdrawia nasze ciało i pracę całego organizmu. Systematyczny ruch i zdrowe odżywianie, to gwarancja sukcesu.

Prowadzone zajęcia:
TABATA FIT  poniedziałek , środa – godz.20.00

MOBILITY zajęcia dla osób XXL – czwartek – godz.18.30


MATEUSZ WILCZEWSKI

Współzałożyciel Studia Tańca DANCE IT OUT OLSZTYN. Dyplomowany instruktor tańca disco dance, trener, tancerz oraz choreograf młodego pokolenia. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał pod okiem Macieja Remiszewskiego. Później dołączył do ST DUET (dzisiaj Akademia Tańca Reliese) gdzie jako tancerz osiągnął najwięcej. Szkolił się u takich fachowców jak: Leszek Cichocki, Maria Zajdler, Katarzyna Kubalska, Thomas Haas, Robert Śliżewski. Mateusz jest Vicemistrzem Świata i wielokrotnym Mistrzem Polski disco dance i disco freestyle w największej na świecie organizacji tanecznej International Dance Organization. Trener wielokrotnych mistrzów Europy w mini formacjach i formacjach disco dance w międzynarodowej federacji World Dance Union oraz aktualnych vicemistrzów Polski federacji World Artistic Dance Federation. Zajęcia, które prowadzi zawsze są pełne energii, pasji i zaangażowania. Tego samego wymaga od wszystkich swoich kursantów. Nie brakuje przy tym uśmiechu i dobrej zabawy. Ponadto zwraca szczególną uwagę na technikę i jakość wykonywania elementów. „Disco Dance nie należy do najprostszych stylów tańca, jest w nim pełno trudnych i dynamicznych ruchów, skoków, szpagatów, piruetów czy obrotów. A ja uwielbiam tworzyć trudne choreografie i obserwować jak młodzi tancerze rozwijają się dzięki temu w błyskawicznym tempie” – mówi Mateusz Zapraszam wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia disco dance. Ogromny uśmiech, litry wylanego potu oraz satysfakcja z wyników zagwarantowane.


ALICJA GÓRECKA

This image has an empty alt attribute; its file name is image12-642x1024.jpegWłaścicielka Studia Tańca DANCE IT OUT. Dwukrotna Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Polski w kategorii Disco Dance, zdobywczyni Pucharu Świata w kategorii Disco Dance Freestyle, a także Pucharu Polski w kategorii Show Dance. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce – jako tancerka KS TAN NIDZICA, jak i za granicą m.in. współpracując z londyńskimi szkołami tańca (Greenwich Dance Agency, Pineapple Dance Studio). Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Cypru oraz Grecji. Trenerka i choreograf grup: DIO YOUNG STARS – aktualnych Mistrzów Polski w kategorii Disco Dance mini formacje dzieci (federacji WADF), wielokrotnych zwycięzców turniejów krajowych i międzynarodowych m.in. również Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy federacji ZNTS, a także wielokrotnie nagradzanego zespołu DIO SUNSHINE oraz formacji DIO OLSZTYN. Instruktor, któremu pasja do tańca towarzyszy od ponad 20lat. Zapytana o to dlaczego tańczy, odpowiada: „Taniec jest całym moim życiem. To najlepsza rzecz, jaka mogła mnie spotkać. To pasja, którą mogę zarażać i przygoda, której każdy powinien spróbować. To momenty, w których Tancerzom rosną skrzydła a mi jako trenerce – serce. W końcu wspólnie docieramy tam, gdzie normalnie dotrzeć nie można…”.


PRZYBOROWSKA BOŻENA

Z wykształcenia jestem magistrem biologii. Z pasji certyfikowanym instruktorem jogi, pilatesu, treningu funkcjonalnego pod nazwą Primitive Functional Movement, miłośniczką morsowania, pływania zimowego, chińskiej sztuki Tai Ki Kung szkoły Mistrza Ming Wonga, slow joggingu, górskich wędrówek, wschodów i zachodów słońca, i wielu innych życiowo pięknych aktywności.

Prowadzenie zajęć jogi opieram na modelu vinyasa jogi, czyli na wykonywaniu przygotowywanych przeze mnie sekwencji asan w połączeniu z oddechem. Celem praktyki, (na którą oprócz asan składa się także praca z oddechem, medytacja, relaksacja) jest poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, poprawa samopoczucia, budowanie siły mentalnej,  poczucia własnej wartości, sprawczości, radzenia sobie w życiu, a z drugiej strony- poprawa mobilności, siły fizycznej, elastyczności, poczucia równowagi (na macie i w życiu), praca nad pięknem naszego ciała, relaksacja, budowanie spokoju ciała i ducha. Praktyka adresowana jest do każdego, bez względu na to, czy wcześniej ktoś  miał kontakt z jogą czy nie.

Ukończyłam kurs instruktorski przeprowadzony przez wrocławską Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie i otrzymałam tytuł instruktora jogi (Certyfikat nr 1563/IZ91/18), tym samym zostałam certyfikowanym instruktorem z państwowymi uprawnieniami do prowadzenia zajęć jogi. Brałam udział w wielu szkoleniach, warsztatach, w tym ze światowej sławy nauczycielem Ashtanga Yogi Johnem Scottem, jednym z największych światowych autorytetów w tej dziedzinie.

Ukończyłam unikatowy w Polsce kurs instruktorski Primitive Functional Movement, prowadzony przez jego twórcę Emilio Trojano z włoskiej Akademii WTA Functional Training,  i po zdaniu egzaminu zostałam jednym z nielicznych w Polsce instruktorów treningu funkcjonalnego pod nazwą Primitive Functional Movement. Ukończyłam kurs instruktorski Pilates (wszystkie trzy poziomy zaawansowania) prowadzony przez Gretę Polańską-Moidini, i po zdaniu egzaminu zdobyłam tytuł instruktora pilatesu. Brałam udział w międzynarodowych warsztatach z Mistrzem Ming Wongiem, nauczycielem Tradycyjnej Medycyny Chińnskiej, doskonaląc praktykę starego systemu Tai Ki Kung i poznając jego wpływ na zdrowie człowieka.

Prowadzone formy:
Joga: wtorek, czwartek – godz. 17.30


NIEWIŃSKA-KULIG ALEKSANDRA

Od wielu lat związana jest z tańcem, najpierw jako tancerka (zdobyła tytuł Mistrza Par Zawodowych w Classic Show Dance, v-ce Mistrza Par Zawodowych w stylu standardowym, 12 miejsce na Mistrzostwach Europy), a obecnie jako trener tańca (wychowała Mistrzów Polskich w stylu standardowym kategorii Junior i Młodzież).
Taniec pozwala jej realizować swoją pasję, a także poznawać wielu cudownych ludzi. Z zapałem i sercem oddaje się nauczaniu swoich kursantów zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.
Prowadzone formy:
kurs tańca West Coast Swing ,kurs tańca użytkowego – zapisy
kurs tańca towarzyskiego
lekcje dla nowożeńców – Pierwszy Taniec


STORONIAK JAROSŁAW

mgr. Jarosław Storoniak pedagog z wieloletnim doświadczeniem,  nauczyciel wychowania fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Doświadczony instruktor zajęć prozdrowotnych dla dorosłych i dzieci.

prowadzone zajęcia:

Zdrowy Kręgosłup – poniedziałek, środa – godz. 18.00

Aktywne Fikanie – środa – godz.17.00

Gimnastyka Korekcyjna – poniedziałek – godz. 16.45


JULIA EL AZZI

Instruktor fitness oraz technik masażysta. Prowadzi zajęcia od kilku lat z zakresu pilatesu, tańca, treningów obwodowych, funkcjonalnych i  wzmacniających. Współwłaścicielka studia fitness skupiającego się na spersonalizowanych treningach. Swoją wiedzę z masażu oraz opracowania tkanek głębokich wykorzystuje w układaniu treningów aby były one bezpieczne efektywne wzmacniające ale jednocześnie poprawiające mobilność i elastyczność tkanek

Prowadzone zajęcia:
SENSUAL LATINO FIT  wtorek, czwartek – godz.20.05


MILCEWICZ RAFAŁ

założyciel i szef RDS. Tancerz i choreograf z wieloletnim stażem. Dyplomowany instruktor tańca. Uczestnik warsztatów w Izraelu w ramach V edycji programu You Can Dance. Doświadczenia medialnego nabrał również na planie polskiej wersji amerykańskiego programu rozrywkowego Battle Of The Bods. Wraz z trenowaną przez siebie grupą Furiaci pomyślnie przeszedł castingi II i III edycji Got To Dance. Od 2007 do 2012 roku tancerz zespołu Damn Dancers – jednej z czołowych wówczas formacji tanecznych w kraju. Odtwórca głównej roli w spektaklu „Dziadek do Orzechów” Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Jako wiodący tancerz i jeden z choreografów współpracował również przy spektaklu „Burleska”, który wystawiano na terenie Warmii i Mazur na przełomie lat 2014/2015. Regularnie bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Ma za sobą szkolenia w takich prestiżowych ośrodkach tanecznych jak Pineapple Dance Studio w Londynie czy Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Uczestniczył również w wielkim DARC Festivalu w Chateauroux we Francji oraz podnosił swoje kompetencje w szkołach tańca w Dubaju i na Majorce. Brał udział w zajęciach z takimi sławami jak Jun Quemado (tancerz Most Wanted Crew), Tony Czar (tancerz Britney Spears), Tricia Miranda (choreograf Beyonce), Jian Pierre-Louis (tancerz Pussycat Dolls) i Anthony Kaye (tancerz Sugababes). W latach 2007-2012 pracował jako instruktor w Szkole Tańca Pavlović, gdzie organizował wiele eventów tanecznych i zajmował się choreografią corocznych gali artystycznych Supadance Polish Open Championship. Od 2014 roku corocznie organizuje dla tancerzy z regionu i kraju Turniej Tańca Nowoczesnego Dwunastki. Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością ze względu na profesjonalne podejście i przyjazną atmosferę. Jego podopieczni z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy!


SMULSKI SEBASTIAN

zdjecie_tymczasowe

Szef SPARTA KRAV MAGA – SZKOŁY SAMOOBRONY. SPARTA działa na rynku olsztyńskim od 2010 r. Szefem wyszkolenia SPARTA jest Sebastian Smulski – instruktor takich sztuk walk jak: Aikido, Karate, Krav Maga, MDS, Samoobrona, Boks – z ponad dwudziestoletnim stażem.SPARTA w czasie swojej działalności wyszkoliła ponad 30 instruktorów Krav Maga oraz nauczyła samoobrony ponad 1000 adeptów. SPARTA już od wielu lat prowadzi w Klubie Akces swoje treningi samoobrony dla dzieci.

Prowadzone zajęcia : Krav Maga dla dzieci: poniedziałek, środa – godz. 16.30


KULAWCZYK  ŻANETA

olsztyńska animatorka i konferansjerka. Od 2016 r. bawi dzieci w regionie Warmii i Mazur podczas wielu różnych imprez – dni dziecka, dożynek, karnawałów itp. Na codzień studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz interesuje się muzyką i tańcem – szczególnie tym z dziećmi 🙂

Prowadzone zajęcia:
ZABAWA Z EDUKACJĄ:   wtorek- godz. 16.45


BARBARA OSTROWSKA

Absolwentka szkoły baletowej Joanny Markiewicz, w której tańczyła blisko 8 lat. Następnie rozpoczeła swoją 3 letnią przygodę w studiu tańca „Wrzuć na luz”. Wielokrotna finalistka i laureatka turnieji formacji streetdance. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi m.in. w harcerstwie. Mimo młodego wieku pełna pasji i zaangażowania.

Prowadzone formy:

Balet dla dzieci w wieku 5-8 lat- poniedziałek- godz. 16.30


PAULINA MICHAŁOWSKA

(RDS grupa SCREAM) Paulina to pozytywna i uśmiechnięta osoba z ogromną miłością do tańca, który zafascynował ją jeszcze w latach dziecięcych. Swoją przygodę z nim rozpoczęła jako samouk, oglądając występy innych tancerzy na contestach, jamach i w internecie. W wieku 12 lat podjęła naukę w gimnazjum o profilu tanecznym. Dołączyła wówczas również do grupy RDS United, która później zmieniła swoją nazwę na Rebelia. Występując z tym zespołem, niejednokrotnie stawała na podium, zarówno jako członkini formacji, jak i solistka. Poza nauką i tworzeniem choreografii zajmuje się również freestylem. Nieustannie bierze udział w warsztatach i zawodach tanecznych pod okiem najlepszych polskich instruktorów (Maniek, Żurek, Zolssky, Polsky, Ryfa itd.). Warto wspomnieć, że świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Uwielbia z nimi pracować i przekazywać im swoją wiedzę. Poza tańcem interesuje się muzyką i teatrem, z którymi wiąże swoje przyszłe marzenia.© 2018 Klub Akces. Wszelkie prawa zastrzeżone.