nasi instruktorzy:

MOZOLEWSKA TERESA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. V-ce Mistrzyni Świata Formacji Tanecznej /Klub Miraż/. Instruktor tańca i choreograf. Fitness to jej pasja. Od blisko 20 lat zawodowy instruktor fitness, trener personalny. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Organizator wczasów fitness. Setki przeprowadzonych godzin zajęć na sali. Osoba o niewyczerpanej energii, którą przekazuje swoim kursantom stwarzając niepowtarzalny klimat na zajęciach. Instruktor z dużym doświadczeniem w działaniach fitness.

Prowadzone zajęcia:
FIT FORMA- poniedziałek/ środa godz. 18.10
PILATES- czwartek godz. 18.10
SENIOR FITNESS- wtorek/czwartek godz.10.00


GRABOWSKA JOLANTA

Osoba zarządzająca Klubem Akces. Dyplomowany instruktor tańca, choreograf. Założyciel i wieloletni trener grupy tanecznej “Paradox”, która zdobywała liczne laury w kraju i za granicą. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych w kategoriach modern, show dance- wielokrotne mistrzostwo Polski , III m. na Mistrzostwach Europy i IV m na Mistrzostwach Świata w kat. formacji Show Dance. Odznaczona odznaką zasłużony działacz kultury.


MASTALEREK PIOTR

Instruktor Zumbafitness, Zumba Kids, Zumba Gold, AquaZyumba oraz Zumba Toning. Wieloletni instruktor i trener tańca sportowego, hip-hopu. Trener V-ce Mistrzów Polski formacji Hip-hop do lat 15. Dwukrotny Mistrz Polski w electric boogie. Organizator ogólnopolskich turniejów tańca sportowego. Pasjonat muzyki latynoamerykańskiej. Wieloletni DJ . Od 2012 roku zajmuje się tylko Zumbą. Zumba to jego pasja i hobby jednocześnie. Uczestnik ogólnopolskich maratonów. Masterclass oraz ZINjamów.

Prowadzone formy:
Zumba Fitness – poniedziałek, środa, piątek – godz. 20.00
Zumba Gold – środa – godz. 17.10 ; piątek – godz. 17.00
Zumba Toning – piątek – godz. 19.00
Zuba Kids – wtorek godz. 16.00 /zapisy/


ZARZYCKA KAMILA

Absolwentka OSW kierunek Wychowanie Fizyczne. Trener gimnastyki sportowej w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Ze sportem jest związana od dziecka. Przez 16 lat trenowała gimnastykę sportową. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej, członkini kadry narodowej.

Prowadzone formy:
Gimnastyka z akrobatyką:
Grupa młodsza 4-7 lat : wtorek, czwartek – godz.17.00
Grupa starsza 8-13 lat: wtorek, czwartek – godz. 18.00


JAKUBIAK ARKADIUSZ

Instruktor z ponad 10-letnim stażem w branży fitness. Uczestnik wielu szkoleń oraz konwencji podnoszących kwalifikacje. Zwolennik energicznych zajęć aerobowych dzięki którym spala się intensywnie tkankę tłuszczową. Na zajęciach równolegle stawia na pierwszym miejscu: poprawność wykonywania ćwiczeń, tempo gwarantujące efekt oraz najlepszą jakość muzyki, która zmotywuje Cię do treningu. Arek dodatkowo ciągle doskonali się w zajęciach prozdrowotnych Plecy bez bólu, gdzie wykorzystuje poznane tajniki oddychania ze sztuki tai-chi, technikę ćwiczeń wzmacniających z dziedziny pilatesu oraz tradycyjnej  jogi, by skorygować wady postawy powodujące ból oraz zapewnić satysfakcję z treningu.
Prowadzone formy:

Plecy bez bólu: poniedziałek, środa – godz. 19.05

Fat Burning : poniedziałek, środa- godz. 20.0

MATEUSZ WILCZEWSKI

Współzałożyciel Studia Tańca DANCE IT OUT OLSZTYN. Dyplomowany instruktor tańca disco dance, trener, tancerz oraz choreograf młodego pokolenia. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał pod okiem Macieja Remiszewskiego. Później dołączył do ST DUET (dzisiaj Akademia Tańca Reliese) gdzie jako tancerz osiągnął najwięcej. Szkolił się u takich fachowców jak: Leszek Cichocki, Maria Zajdler, Katarzyna Kubalska, Thomas Haas, Robert Śliżewski. Mateusz jest Vicemistrzem Świata i wielokrotnym Mistrzem Polski disco dance i disco freestyle w największej na świecie organizacji tanecznej International Dance Organization. Trener wielokrotnych mistrzów Europy w mini formacjach i formacjach disco dance w międzynarodowej federacji World Dance Union oraz aktualnych vicemistrzów Polski federacji World Artistic Dance Federation. Zajęcia, które prowadzi Mateusz zawsze są pełne energii, pasji i zaangażowania. Tego samego wymaga od wszystkich swoich kursantów. Nie brakuje przy tym uśmiechu i dobrej zabawy. Ponadto zwraca szczególną uwagę na technikę i jakość wykonywania elementów. „Disco Dance nie należy do najprostszych stylów tańca, jest w nim pełno trudnych i dynamicznych ruchów, skoków, szpagatów, piruetów czy obrotów. A ja uwielbiam tworzyć trudne choreografie i obserwować jak młodzi tancerze rozwijają się dzięki temu w błyskawicznym tempie” – mówi Mateusz Zapraszam wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia disco dance. Ogromny uśmiech, litry wylanego potu oraz satysfakcja Twojego dziecka zagwarantowane.

 

ALICJA GÓRECKA

This image has an empty alt attribute; its file name is image12-642x1024.jpegWłaścicielka Studia Tańca DANCE IT OUT. Dwukrotna Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Polski w kategorii Disco Dance, zdobywczyni Pucharu Świata w kategorii Disco Dance Freestyle, a także Pucharu Polski w kategorii Show Dance. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce – jako tancerka KS TAN NIDZICA, jak i za granicą m.in. współpracując z londyńskimi szkołami tańca (Greenwich Dance Agency, Pineapple Dance Studio). Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Cypru oraz Grecji. Trenerka i choreograf grup: DIO YOUNG STARS – aktualnych Mistrzów Polski w kategorii Disco Dance mini formacje dzieci (federacji WADF), wielokrotnych zwycięzców turniejów krajowych i międzynarodowych m.in. również Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy federacji ZNTS, a także wielokrotnie nagradzanego zespołu DIO SUNSHINE oraz formacji DIO OLSZTYN. Instruktor, któremu pasja do tańca towarzyszy od ponad 20lat. Zapytana o to dlaczego tańczy, odpowiada: „Taniec jest całym moim życiem. To najlepsza rzecz, jaka mogła mnie spotkać. To pasja, którą mogę zarażać i przygoda, której każdy powinien spróbować. To momenty, w których Tancerzom rosną skrzydła a mi jako trenerce – serce. W końcu wspólnie docieramy tam, gdzie normalnie dotrzeć nie można…”.

ŁOTYSZ JOANNA

Instruktor ruchu, certyfikowana instruktorka Vinyasa Power Jogi / dyplom Master IFAA/, instruktor Aerial Jogi. Ciągle poszerza swój warsztat uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach z zakresu jogi / Vinyasa Krama Joga, Aerial Joga, Kemetic Joga/
Prowadzone formy:
Vinyasa joga Power: wtorek, czwartek – godz. 19.10


NIEWIŃSKA-KULIG ALEKSANDRA

Od wielu lat związana jest z tańcem, najpierw jako tancerka (zdobyła tytuł Mistrza Par Zawodowych w Classic Show Dance, v-ce Mistrza Par Zawodowych w stylu standardowym, 12 miejsce na Mistrzostwach Europy), a obecnie jako trener tańca (wychowała Mistrzów Polskich w stylu standardowym kategorii Junior i Młodzież).
Taniec pozwala jej realizować swoją pasję, a także poznawać wielu cudownych ludzi. Z zapałem i sercem oddaje się nauczaniu swoich kursantów zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.
Prowadzone formy:
kurs tańca West Coast Swing – wtorki , czwartki- godz. 20.00
kurs tańca użytkowego – zapisy
kurs tańca towarzyskiego – zapisy
lekcje dla nowożeńców – Pierwszy Taniec – informacje w biurze klubu
Dancing Women: poniedziałek – godz. 19.00

Senior Dance – poniedziałek – godz.11.00


STORONIAK JAROSŁAW

mgr. Jarosław Storoniak pedagog z wieloletnim doświadczeniem, specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

prowadzone zajęcia: Zdrowe Plecy – poniedziałek, środa – godz. 17.30

Aktywne Fikanie – zapisy w biurze klubu.


BURGRAF MIROSŁAW

zdjecie_tymczasowe

Opis w przygotowaniu


 

 


DAJEWSKA EULALIA

zdjecie_tymczasowe

Opis w przygotowaniu

 
 

MILCEWICZ RAFAŁ

założyciel i szef RDS. Tancerz i choreograf z wieloletnim stażem. Dyplomowany instruktor tańca. Uczestnik warsztatów w Izraelu w ramach V edycji programu You Can Dance. Doświadczenia medialnego nabrał również na planie polskiej wersji amerykańskiego programu rozrywkowego Battle Of The Bods. Wraz z trenowaną przez siebie grupą Furiaci pomyślnie przeszedł castingi II i III edycji Got To Dance. Od 2007 do 2012 roku tancerz zespołu Damn Dancers – jednej z czołowych wówczas formacji tanecznych w kraju. Odtwórca głównej roli w spektaklu „Dziadek do Orzechów” Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Jako wiodący tancerz i jeden z choreografów współpracował również przy spektaklu „Burleska”, który wystawiano na terenie Warmii i Mazur na przełomie lat 2014/2015. Regularnie bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Ma za sobą szkolenia w takich prestiżowych ośrodkach tanecznych jak Pineapple Dance Studio w Londynie czy Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Uczestniczył również w wielkim DARC Festivalu w Chateauroux we Francji oraz podnosił swoje kompetencje w szkołach tańca w Dubaju i na Majorce. Brał udział w zajęciach z takimi sławami jak Jun Quemado (tancerz Most Wanted Crew), Tony Czar (tancerz Britney Spears), Tricia Miranda (choreograf Beyonce), Jian Pierre-Louis (tancerz Pussycat Dolls) i Anthony Kaye (tancerz Sugababes). W latach 2007-2012 pracował jako instruktor w Szkole Tańca Pavlović, gdzie organizował wiele eventów tanecznych i zajmował się choreografią corocznych gali artystycznych Supadance Polish Open Championship. Od 2014 roku corocznie organizuje dla tancerzy z regionu i kraju Turniej Tańca Nowoczesnego Dwunastki. Jego zajęcia cieszą się dużą popularnością ze względu na profesjonalne podejście i przyjazną atmosferę. Jego podopieczni z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy!

 
 

KURZYŃSKA JOANNA

Instruktor Krav Maga Civilian, nstructor Krav Maga Kid, Szef wyszkolenia Sparta Krav Maga Kids, Wieloletnie doświadczenie w różnych sztukach walki. Zajęcia dla dzieci prowadzi od 5 laT. Wyszkoliła ponad 300 małych adeptów Krav Maga . W klubie Akces zajęcia dla dzieci prowadzi od 5 lat

 

ŻANETA LISIŃSKA

(grupy: RDS Kids, Little Squad, Good Vibes)
Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w 2007 roku w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović i już wtedy stał on się jej największą życiową pasją. Swoich tanecznych umiejętności nabywała na początku pod okiem Rafała Milcewicza, później zaś szlifowała je również u innych polskich i zagranicznych choreografów, takich jak Tony Tzar, Kevin Maher, Parris Goebel czy Kenzo Alvares. Zawsze stara się czerpać wiedzę ze wszystkich możliwych źródeł. Szkoliła się w zakresie wielu technik tanecznych, takich jak hip-hop, dancehall, locking, waacking, co pozwala jej dzisiaj wykorzystywać te style w swoich oryginalnych choreografiach. Swoich sił próbowała w programach telewizyjnych takich jak Got to Dance, Mam Talent czy You Can Dance. Podczas pobytu za granicą szkoliła się również w szkołach tanecznych w Wielkiej Brytanii. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, co widać w jej codziennej z nimi pracy. Poza tańcem pasjonuje się również fryzjerstwem, z czym także wiążę swoje przyszłe marzenia.

 

JOANNA WOJCIECHOWSKA

(RDS grupa SEXY DANCE)
Pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta. Zaraża optymizmem. Niestraszne jej żadne style, choć w housie czuje się najlepiej. Przez 4 lata mieszkała w Belgii, co dało jej możliwość poznania tanecznej sceny europejskiej. Brała udział w takich prestiżowych zawodach jak m.in. Juste Debout w Paryżu czy Summer Dance Forever w Amsterdamie. Uczestniczyła w warsztatach tanecznych z czołowymi światowymi instruktorami, takimi jak m.in. Malcom i Yugson (Serial Stepers), Caleaf, Tony McGregor, Zach Swagga, Hiro, Byron Cox, Bruce Blanchard, Brian Green, Alex i Baloo (The Cage), Mr. Wiggles czy Marty Kudelka. Wciąż rozwija swoje umiejętności jako tancerka oraz instruktorka. Dużą wagę przykłada do freestyle’u. Na jej zajęciach zdobędziesz dużą dawkę wiedzy, poszerzysz swoje
umiejętności, poprawisz koordynację, uzyskasz więcej pewności siebie, a przy tym będziesz się świetnie bawić. Od ubiegłego roku uczy popularnego dziś stylu shuffle dance!

 

OLA ŁABACZ

( RDS grupa Hip-Hop Headz)
Tancerka zajmująca się stylami ulicznymi. Tańczy od 10 roku życia. Na przestrzeni swojej tanecznej drogi miała do czynienia z takimi stylami jak Hip Hop Dance, Break Dance, Dancehall, Popping. Ola jest wszechstronną, pracowitą i ambitną tancerką. Stale rozwija się również jako instruktor tańca. Systematycznie bierze udział w różnego rodzaju imprezach tanecznych oraz rozwija swój styl i umiejętności pod okiem najlepszych tancerzy nie tylko z Polski (m.in. Polssky, Ryfa, Bienio, Ewulin, Pablo, YouYa, BBoyJarko, BBoyBartazz, BBoyGreku, BBoySkank), ale i z zagranicy (m.in. AlienNess, Niako, Re-ski, Ynot, Hat Solo, DRE10, Global Bob).
Ola uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą. Na jej treningach uczestnicy mogą przyswoić podstawowe kroki, tworzyć swój styl, poznać technikę, kreować własne ruchy, ćwiczyć freestyle, a także nauczyć się ciekawych choreografii. Jej zajęcia to duża dawka wiedzy, tańca i dobrej zabawy!


OLGA MAJEWSKA

(RDS: grupa RED LIGHT)
Olga jest dowodem na to, jak taniec może zmienić człowieka. Z nieśmiałej osoby stała się pewną siebie, odważną tancerką, która nie boi się żadnego stylu tańca. Tańczy od 7 roku życia. Na początku swojej drogi była samoukiem, który podpatrywał innych tancerzy na turniejach, w telewizji i w internecie. Swoją prawdziwą przygodę z tańcem rozpoczęła w momencie podjęcia nauki w gimnazjum w klasie o profilu tanecznym. W wieku 14 lat dołączyła do grupy RDS United, w której rozwinęła skrzydła. Poza tańcem nowoczesnym, ma 5-letnie doświadczenie w tańcach towarzyskich, w których niejednokrotnie stawała na podium. Jest zwolenniczką łaczenia różnych styli zarówno w choreografiach, jak i we freestylu (hip-hop, new style, house, wacking, tutting, popping, a nawet jazz). Uczestniczyła w wielu warsztatach (Maniek Kotarski, Jerzy Mordarski, Artur Kuriata, Joachim Uetake, Klaudia Antos, Michael Kalcowski, Ryfa). Realizuje swoje umiejętności jako solistka, tancerka formacji i duetów. Jest bardzo kreatywna. Świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Swoją przyszłość wiąże z tańcem, muzyką i architekturą.


PAULINA MICHAŁOWSKA

zdjecie_tymczasowe

(RDS grupa SCREAM)
Paulina to pozytywna i uśmiechnięta osoba z ogromną miłością do tańca, który zafascynował ją jeszcze w latach dziecięcych. Swoją przygodę z nim rozpoczęła jako samouk, oglądając występy innych tancerzy na contestach, jamach i w internecie. W wieku 12 lat podjęła naukę w gimnazjum o profilu tanecznym. Dołączyła wówczas również do grupy RDS United, która później zmieniła swoją nazwę na Rebelia. Występując z tym zespołem, niejednokrotnie stawała na podium, zarówno jako członkini formacji, jak i solistka. Poza nauką i tworzeniem choreografii zajmuje się również freestylem. Nieustannie bierze udział w warsztatach i zawodach tanecznych pod okiem najlepszych polskich instruktorów (Maniek, Żurek, Zolssky, Polsky, Ryfa itd.). Warto wspomnieć, że świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Uwielbia z nimi pracować i przekazywać im swoją wiedzę. Poza tańcem interesuje się muzyką i teatrem, z którymi wiąże swoje przyszłe marzenia.


KINGA SKIBA

(RDS grupa Hip-Hop Studenci)
Tańczy od 10 roku życia. Była najmłodszą tancerką w pierwszym składzie grupy Furious w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović. Doświadczenia nabywała na warsztatach tanecznych z najlepszymi tancerzami z Polski oraz z zagranicy. Jeździła na obozy taneczne, aby szkolić się i zdobywać nowe umiejętności. Jest otwarta na różne style tańca, jednak największą jej miłością jest Hip Hop. Swoich sił próbowała w programie telewizyjnym „Got to Dance” wraz z grupą Furiaci. Jako tancerka tej formacji niejednokrotnie stawała na podium, m.in. zdobywając dwa I miejsca na turnieju „Carnival Dance Attack” w Białymstoku czy III miejsce na turnieju „Wirująca Strefa” w Łomży. W tańcu stawia na swobodę, bycie sobą, odkrywanie własnego stylu, otwieranie się przed innymi oraz wspólne bawienie się ruchem. Oprócz tańca interesuje się fotografią, filmem, muzyką oraz architekturą, z którą wiąże swoją przyszłość zawodową


SYLWIA GORĄCZKOWSKA

(RDS: grupa Happy Feet)
Pełna energii i pasji tancerka, która swoje pierwsze kroki stawiała w tańcach ludowych. Już jako nastolatka prowadziła szkolne zespoły taneczne. Hip hopu i freestyle’u uczyła się pod okiem Rafała Milcewicza. Swoje umiejętności podnosiła również, biorąc udział w licznych warsztatach tanecznych. Dzięki nim wzbogaca swój unikatowy styl o elementy takich technik jak house, waacking, popping czy contemporary. Jako członkini zespołu REBELIA wielokrotnie sięgała po zwycięstwo na wielu ogólnopolskich turniejach. Jej niezwykła ekspresja sprawia, że jako tancerka jest bardzo sceniczna i ciężko oderwać od niej wzrok na parkiecie. Doświadczenia instruktorskiego nabrała, prowadząc zarówno grupy dziecięce, młodzieżowe, jak i te dla dorosłych. Poza tańcem jest aktywną blogerką i makijażystką.

© 2018 Klub Akces. Wszelkie prawa zastrzeżone.