Zajęcia prowadzi Bożena Przyborowska certyfikowany instruktor jogi, pilatesu, treningu funkcjonalnego pod nazwą Primitive Functional Movement.

Prowadzenie zajęć jogi opieram na modelu vinyasa jogi, czyli na wykonywaniu przygotowywanych przeze mnie sekwencji asan w połączeniu z oddechem. Celem praktyki, (na którą oprócz asan składa się także praca z oddechem, medytacja, relaksacja) jest poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, poprawa samopoczucia, budowanie siły mentalnej,  poczucia własnej wartości, sprawczości, radzenia sobie w życiu, a z drugiej strony- poprawa mobilności, siły fizycznej, elastyczności, poczucia równowagi (na macie i w życiu), praca nad pięknem naszego ciała, relaksacja, budowanie spokoju ciała i ducha. Praktyka adresowana jest do każdego, bez względu na to, czy wcześniej ktoś  miał kontakt z jogą czy nie.

Celem zajęć jest przygotowanie ciała do wykonywania sekwencji tzw. flow, opanowanie oddechu, świadoma praca mięśni głębokich, osiągnięcie stanu medytacji w ruchu, całkowite wsłuchanie się w rytm własnego ciała. Celem jest pobudzenie naszej wewnętrznej energii, usunięcie blokad energetycznych. VINYASA JOGA przeznaczona jest dla wszystkich, zarówno osób rozpoczynających swoja przygodę z jogą, jak i zaawansowanych w praktyce, pragnących doskonalić poprawność wykonywanych asan.

Zajęcia: wtorek, czwartek – godz. 17.30

Instruktor: Bożena Przyborowska

© 2018 Klub Akces. Wszelkie prawa zastrzeżone.